Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка каталка толокар Оріон ЛАМБО рожева 021
Каталка-толокар Ламбо, це не просто дитяча іграшка, а засіб малого транспорту, призначеного для дітей дошкільного віку. Толокар не має гострих кутів і поверхонь, безпечна під час гри з нею. Може використовуватися як у кімнатних умовах, так і на вулиці.
Граючи з такою машинкою, дитина може освоювати правила дорожнього руху, виховувати в собі субординацію і культуру водіння.
Під час виготовлення Ламбо використано екологічно чистий пластик, який не містить у собі шкідливих речовин і токсичних домішок. Яскраві кольори привертають увагу дитини, тому така іграшка буде для неї найдорожчим подарунком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,2 |
| Вага, г | 2200 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 30 кг кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | пискавка |
| Особливості | З ігровою панеллю |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 70х28х45 см |
| Розмір іграшки | 70*48*45 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Підлога | Дівчинка |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
- Ціна: 983,70 ₴



