Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар Місяцеходик музичний Orion 174
Дитяча машинка Луноходик чудова можливість дати дитині відчути себе космонавтам. Преодолева місячні траси, малюк із дитинства привчиться правил дорожнього руху та мистецтва водіння. Різноманітна колірна гама, яскраві насичені фарби завжди привертають увагу дітей, тому каталка Місячнохідик завжди очолює рейтинги продажів.
Машинка виготовлена з міцного пластику, що витримує великі навантаження. Під час удару він не б'ється й ламається, завжди перебуває в акуратному стані. Трещини та вм'ятини не для такого матеріалу. Фарба, використана під час виготовлення каталки, не містить у своєму складі шкідливих компонентів, здатних викликати алергію або подразнення шкіри.
Якщо Ви хочете купити Машинку-каталка Луноходик, пишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
Дитяча машинка Луноходик чудова можливість дати дитині відчути себе космонавтам. Преодолева місячні траси, малюк із дитинства привчиться правил дорожнього руху та мистецтва водіння. Різноманітна колірна гама, яскраві насичені фарби завжди привертають увагу дітей, тому каталка Місячнохідик завжди очолює рейтинги продажів.
Машинка виготовлена з міцного пластику, що витримує великі навантаження. Під час удару він не б'ється й ламається, завжди перебуває в акуратному стані. Трещини та вм'ятини не для такого матеріалу. Фарба, використана під час виготовлення каталки, не містить у своєму складі шкідливих компонентів, здатних викликати алергію або подразнення шкіри.
Якщо Ви хочете купити Машинку-каталка Луноходик, пишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте в менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага, г | 2000 |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 30 кг кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Пискавка |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 67х29х46 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Підлога | Для всіх |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
- Ціна: 1 066,14 ₴



