
Коло надувне INTEX Прозорий блиск 56274_Yellow
587,92 ₴
- В наявності
- Код: 56274_Yellow
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло надувне INTEX "Прозорий блиск" 119 см 56274
Надувний круг "Прозорий блиск" від Intex - це чудове пляжне доповнення, що поєднує в собі не тільки милу зовнішність, а й високу функціональність. Воно створене для комфортного відпочинку на воді та має оптимальний діаметр 119 см, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком і плаванням без зайвих ускладнень. Створено з міцного 0,30 мм вінілу.
Коло прозоре, а всередині заповнене блискітками.
Його прозора конструкція додає цікавості та створює враження легкості, підкреслюючи ваш стиль і бажання релаксу у воді.
Можете купити вже сьогодні!
Надувний круг "Прозорий блиск" від Intex - це чудове пляжне доповнення, що поєднує в собі не тільки милу зовнішність, а й високу функціональність. Воно створене для комфортного відпочинку на воді та має оптимальний діаметр 119 см, щоб ви могли насолоджуватися відпочинком і плаванням без зайвих ускладнень. Створено з міцного 0,30 мм вінілу.
Коло прозоре, а всередині заповнене блискітками.
Його прозора конструкція додає цікавості та створює враження легкості, підкреслюючи ваш стиль і бажання релаксу у воді.
Можете купити вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вік | від 9 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 23х20х7 см |
| Розмір іграшки | 107 см діаметр |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Коло |
- Ціна: 587,92 ₴


