
Басейн Intex Zesty lemon 147x33 см надувний 58432
670,28 ₴
- В наявності
- Код: 58432
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн Intex Zesty lemon 147x33 см надувний
Надувний варіант для літнього відпочинку, що підходить для двору або поїздок на природу. Компактні зовнішні габарити, зазначені як 147?33 см, забезпечують достатній простір для дітей і невеличкого сімейного відпочинку. Легко наповнюється і зливається, не вимагає складного монтажу; після використання займає мало місця при зберіганні. Яскравий дизайн привертає увагу і створює настрій для веселого дозвілля на свіжому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,4 |
| Вага, г | 1400 |
| Висота іграшки | 33 см |
| Вік | від 2 років |
| Комплект постачання | басейн, ремкомплект |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 24х23х9 см |
| Розмір іграшки | 147х33 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 670,28 ₴


