
Басейн Intex 203x152x48 см надувний 57180
1 433,70 ₴
- В наявності
- Код: 57180
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн Intex 203x152x48 см надувний
Надувний виріб створений для комфортного сімейного відпочинку на відкритому повітрі. Розміри 203?152?48 см дають достатньо простору для купання дітей і відпочинку дорослих. Легка установка без спеціальних інструментів, компактне зберігання та швидке спорожнення роблять експлуатацію зручною. Міцна конструкція витримує повсякденне використання, а гладка поверхня полегшує очищення при догляді. Ідеальний вибір для дачі, тераси або двору в теплий період для організації сімейних розваг та відпочинку на свіжому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Вага, г | 3600 |
| Висота іграшки | 48 см |
| Вік | від 3 років |
| Комплект постачання | басейн, ремкомплект |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 36х31х12 см |
| Розмір іграшки | 203х152х48 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 1 433,70 ₴


