
Надувний пліт Intex "Авокадо" 180x124 см 58739
919,35 ₴
- В наявності
- Код: 58739
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт Intex "Авокадо" 180x124 см
Легкий та зручний для відпочинку на воді, цей пліт пропонує простору зону для релаксу та ігор. Розміри 180?124 см забезпечують комфортний простір для лежання або сидіння, а надувна конструкція дозволяє швидко підготувати виріб до використання і компактно зберігати після сезону. Ергономічна форма та помірна площа роблять його зручним для пляжного відпочинку, басейну чи спокійних прогулянок по воді. Практичний та яскравий аксесуар для літніх розваг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,7 |
| Вага, г | 1700 |
| Вік | від 14 років |
| Комплект постачання | плотик, ремкомплект |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 27х24х8 см |
| Розмір іграшки | 180х124 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Матрац |
- Ціна: 919,35 ₴


