
Надувний пліт Intex "Оазис" 206x122 см 57803_Green
1 606,50 ₴
- В наявності
- Код: 57803_Green
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний пліт Intex "Оазис" 206x122 см
Легкий і зручний надувний пліт створений для приємного відпочинку на воді. Він має простору поверхню для релаксації, розмір 206?122 см, що забезпечує достатньо місця для розміщення речей або кількох людей. Швидке наповнення повітрям і компактне складання роблять його практичним для перевезення та зберігання. Стабільність на воді, простота догляду та привабливий вигляд роблять виріб чудовим вибором для пляжних прогулянок, річкових та озерних відпочинків, де важлива мобільність і комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,75 |
| Вага, г | 2750 |
| Вік | від 14 років |
| Комплект постачання | матрац, ремкомплект |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 35х31х11 см |
| Розмір іграшки | 206х122 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Матрац |
- Ціна: 1 606,50 ₴


