
Надувний матрац Intex велюр з подушками і насосом 152х203х25 см 64765
1 427,62 ₴
- В наявності
- Код: 64765
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex велюр з подушками і насосом 152х203х25 см
Підвищений рівень комфорту завдяки велюровій поверхні, що м’яко підтримує тіло і запобігає ковзанню постелі. В комплекті подушки та насос для швидкого й зручного надування — готовність до використання без додаткових пристосувань. Розміри 152х203х25 см забезпечують просторіший спальний простір для двох осіб або зручне розміщення одного дорослого з можливістю додаткової постелі. Практичний вибір для гостей, відпочинку на дачі чи подорожей, коли потрібен миттєвий і комфортний спальний варіант.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4,35 |
| Вага, г | 4350 |
| Висота іграшки | 25 см |
| Вік | від 1 року |
| Комплект постачання | матрац-1шт, подушка-2 шт., насос-1шт |
| Максимальне навантаження | 272 кг кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 41х34х13 см |
| Розмір іграшки | 152х203х25 см |
| Тип | Матрац |
- Ціна: 1 427,62 ₴


