
Самокат дитячий 3 колеса PU зі світлом і звуком SC2620_Green
1 664,55 ₴
- В наявності
- Код: SC2620_Green
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат дитячий 3 колеса PU зі світлом і звуком
Практичний дитячий виріб для активних прогулянок та перших навичок катання. Конструкція з трьома колесами забезпечує відмінну стійкість і легкість керування під час навчання. Колеса з PU дарують плавний хід, стійкість на різних поверхнях і знижують рівень шуму. Наявність світла і звуку додає веселощів та стимулює уяву під час гри. Широка підніжка і міцна основа створюють комфорт і безпеку для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,1 |
| Вага, г | 2100 |
| Вік | від 3 років |
| Гальма | Так |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | 3шт*ААА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріал коліс | PU |
| Музичний супровід | є |
| Ніжка для паркування | - |
| Пакування | пакет |
| Регульована висота керма | Да |
| Розмір у пакунку | 65х28х16 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
- Ціна: 1 664,55 ₴


