
Коло надувне Intex з фруктами 107 см 56261_Pink
317,25 ₴
- В наявності
- Код: 56261_Pink
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне коло з яскравим малюнком
Велике надувне коло діаметром 107 см — ідеальний вибір для літнього дозвілля. Виготовлене з міцного та довговічного вінілу, який добре витримує вплив сонця та механічні навантаження.
Коло має зручні пластикові ручки, що додають комфорту та безпеки під час плавання. Завдяки яскравому дизайну коло добре помітне у воді, що є важливою перевагою при використанні дітьми.
Підійде як для пляжного відпочинку, так і для розваг у басейні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 660 |
| Вага, г | 0,66 |
| Вік | від 9 років |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 20х18х7 см |
| Розмір іграшки | 107 см діаметр |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
- Ціна: 317,25 ₴


