
Матрац велюровий синій 64755
1 412,10 ₴
- В наявності
- Код: 64755
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац велюровий синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4,7 |
| Вага, г | 4700 |
| Вік | від 1 року |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 272 кг кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 37х33х12 см |
| Розмір іграшки | 203*183*25 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Матрац |
- Ціна: 1 412,10 ₴


