
INTEX Басейн "Кришталевий" 58426
521,78 ₴
- В наявності
- Код: 58426
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн INTEX "Криштальний" - це стильне і міцне рішення для відпочинку на свіжому повітрі. Він виготовлений з високоякісного матеріалу з ефектним дизайном, який додає вишуканості будь-якому двору або саду. Басейн ідеально підходить для сімейного використання, забезпечуючи комфорт і задоволення від купання в спекотні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Висота іграшки | 33 см |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Комплект постачання | басейн, ремкомплект |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 24х23х9 см |
| Розмір іграшки | 147х33 см |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 521,78 ₴


