
INTEX Коло 97см з ручками 3 кольори 58263
305,78 ₴
- В наявності
- Код: 58263
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTEX Коло 97см з ручками 3 кольори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 20х18х5 см |
| Розмір іграшки | 97 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
- Ціна: 305,78 ₴


