
Коло 114см "Шина" з ручками INTEX 56268
382,05 ₴
- В наявності
- Код: 56268
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло 114см "Шина" з ручками INTEX
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г г |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг кг |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 21х20х7 см |
| Розмір іграшки | 114 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
- Ціна: 382,05 ₴


