
INTEX Басейн надувний. "Смарагд" 2,62м*1,75м*56см 56483
1 931,18 ₴
- В наявності
- Код: 56483
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн - це ідеальне рішення для сімейного відпочинку на свіжому повітрі. Він легко і швидко надувається, має міцні стінки і стійке дно, що забезпечує комфорт і безпеку під час купання. Басейн доступний у різних розмірах і формах, підходить як для дітей, так і для дорослих. Ідеальний вибір для використання в дворі або на пляжі в спекотні літні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Вага, г | 5000 |
| Висота іграшки | 56 см |
| Вік | від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Комплект постачання | басейн, комплект для ремонту |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 41х36х11 см |
| Розмір іграшки | 262*175*56 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 1 931,18 ₴


