
INTEX Басейн надувний 58431
1 070,55 ₴
- В наявності
- Код: 58431
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн INTEX - зручне і просторе рішення для літнього відпочинку на відкритому повітрі. Виготовлений з якісного вінілового матеріалу, він легко надувається і стійкий до навантажень. Басейн призначений для використання на дачі, в дворі або на пляжі, забезпечуючи при цьому задоволення і комфорт всій сім'ї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 2.8 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Вага, г | 2800 |
| Висота іграшки | 46 см |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Комплект постачання | басейн та комплект для ремонту |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 36х31х10 см |
| Розмір іграшки | 188х46 см |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 1 070,55 ₴


