
INTEX Басейн надувний "Кришталевий" 168x41см 58446
699,98 ₴
- В наявності
- Код: 58446
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Intex 58446. Чудовий басейн Intex 58446 є зразком зручності та компактності продукції Інтекс. Басейн легко і просто використовувати на дачі і в поїздці. Він легко надувається і збирається в компактну упаковку. Діти відчують себе в спекотну, літню погоду затишно і комфортно. Цьому сприятимуть надувні бортики, які, до того ж виконують функції пасивного захисту дитини від травм. Щоб урізноманітнити дозвілля дітей, можете додати в басейн трохи надувних іграшок Intex.Бассейн має можливість наповнення водою 634 літра, при 80% наливанні. У ньому три вертикальні секції з роздільними подвійними клапанами.В комплект басейну не входить насос.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага, г | 2000 |
| Висота іграшки | 38 см |
| Вік | від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Комплект постачання | басейн, комплект для ремонту |
| Країна реєстрації | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 31х27х8 см |
| Розмір іграшки | 168*38 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Басейн |
- Ціна: 699,98 ₴


