
«Мінібайк» для катання дітей без звуку 55см х 45см х 31см артикул 0136/01 0136/01
473,40 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 0136/01
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Висота іграшки | 45 см |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 4 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 45х30х70 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Підлога | Для всіх |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
- Ціна: 473,40 ₴


