
Мольберт дитячий двосторонній магнітний 013777/1
718,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 013777/1
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт дитячий двосторонній магнітний 013777/1
Двосторонній дитячий мольберт (малювальна дошка) є практичним інструментом для маленьких художників. Він має дві поверхні для малювання або письма: одну темну, призначену для використання крейдою, та іншу білу, придатну для водних маркерів. Мольберт легко складається і переноситься, що робить його зручним для творчості в різних місцях.
Важливою особливістю є простий механізм складання, надійні ніжки, які утримують його на підлозі, та наявність полички для аксесуарів. Мольберт компактний, легкий і включає до свого складу універсальний маркер, крейду та губку. Такий інструмент сприяє розвитку творчих здібностей дитини, надаючи їй більше можливостей для вираження та експериментів у малюванні.
Можете купити вже сьогодні!
Двосторонній дитячий мольберт (малювальна дошка) є практичним інструментом для маленьких художників. Він має дві поверхні для малювання або письма: одну темну, призначену для використання крейдою, та іншу білу, придатну для водних маркерів. Мольберт легко складається і переноситься, що робить його зручним для творчості в різних місцях.
Важливою особливістю є простий механізм складання, надійні ніжки, які утримують його на підлозі, та наявність полички для аксесуарів. Мольберт компактний, легкий і включає до свого складу універсальний маркер, крейду та губку. Такий інструмент сприяє розвитку творчих здібностей дитини, надаючи їй більше можливостей для вираження та експериментів у малюванні.
Можете купити вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Вага, г | 2000 |
| Висота іграшки | 117 см |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Дитяча кімната |
| Комплект постачання | тринога, двостороння дошка, крейда, губка для вити |
| Країна реєстрації | Україна |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 49х36х8 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Дошки для малювання |
- Ціна: 718,20 ₴


