
Набір для творчості Strateg BLOCKY Дві Вежі з міні-цеглинок 31012
169,50 ₴
- В наявності
- Код: 31012
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Strateg BLOCKY «Дві Вежі»
Набір для творчості Strateg BLOCKY «Дві Вежі» призначений для складання конструкцій з міні-цеглинок. Процес збирання дозволяє поетапно створити дві вежі з окремих елементів.
Особливості набору
Міні-цеглинки легко поєднуються між собою, що робить складання захопливим і зрозумілим. Набір підходить для творчих занять та розвитку навичок конструювання.
Характеристики- Тип: набір для творчості
- Бренд: Strateg
- Серія: BLOCKY
- Модель: «Дві Вежі»
- Матеріал: міні-цеглинки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Висота іграшки | 8,5 см |
| Вік | від 5 років |
| Комплект постачання | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість елементів | 159 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Мова | українська |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 14х4х12 см |
| Розмір іграшки | 12х8,5 см |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
- Ціна: 169,50 ₴


