Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гойдалка Сонечко допоможе розвинути координацію рухів, уяву, моторику рук.
Виготовлена з високоякісного та міцного пластику.
Розміри: 36х36х40 см.
Виробник: Технокомп, Україна.
Якщо Ви хочете купити Гойдалка Сонечко, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Виготовлена з високоякісного та міцного пластику.
Розміри: 36х36х40 см.
Виробник: Технокомп, Україна.
Якщо Ви хочете купити Гойдалка Сонечко, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вік | від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Матеріал | пластик, текстиль |
| Музичний супровід | Пискавка |
| Розмір у пакунку | 36х36х40 см |
| Розмір іграшки | 36х40х36 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Гойдалки |
- Ціна: 433,52 ₴



