Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Беговел Музыкальний Doloni рожевого кольору – ідеальний вибір для маленьких дослідників, які тільки починають освоювати свій перший транспорт. Цей легкий і зручний беговел допоможе дитині розвивати координацію рухів, баланс та впевненість у своїх силах. Завдяки вбудованим музичним ефектам, катання стане ще веселішим та захоплюючим. Міцна конструкція і яскравий рожевий дизайн неодмінно сподобаються вашій дитині, роблячи кожну прогулянку особливою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Вага, г | 3000 |
| Вік | від 3 років |
| Елемент живлення | батарейка |
| К-ть батарейок | 2 шт.*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 30 кг кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Музичний супровід | є |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 65х35х55 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
- Ціна: 1 164,60 ₴



