
Горщик Технок дитячий 3244
250,50 ₴
- В наявності
- Код: 3244
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горщик є важливим атрибутом у період дорослішання дитини. Кожний малюк повинен пройти свій власний шлях від підгузків до свого першого горщика. Тому при виборі батьки повинні звертати увагу не тільки на ергономічність та гігієнічність виробу, а і на те, як малюк відреагує на знайомство з новим для нього предметом побуту. Дуже важливо вибрати горщик, який зацікавить малюка і не буде викликати в нього негативних реакцій. Всім цим вимогам відповідає продукція ТМ ТехноК, виробника, який має багаторічний досвід в виготовленні товарів для дітей.
Горщик має округлі анатомічні форми, зручні для малюків. Стійка конструкція, висока спинка та підлокітники забезпечують комфорт та безпеку дитини. Внутрішній контейнер накривається кришкою. Його легко виймати та зручно мити. Яскраві кольори та веселі наліпки сподобаються Вашим малюкам та зроблять процес привчання до горщика легким та цікавим.
Виготовлений з міцного та якісного пластику, що не викликає алергію. Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір протягом тривалого терміну користування.
Рекомендуємо після кожного використання виробу ретельно промивати теплим мильним розчином.
Горщик має округлі анатомічні форми, зручні для малюків. Стійка конструкція, висока спинка та підлокітники забезпечують комфорт та безпеку дитини. Внутрішній контейнер накривається кришкою. Його легко виймати та зручно мити. Яскраві кольори та веселі наліпки сподобаються Вашим малюкам та зроблять процес привчання до горщика легким та цікавим.
Виготовлений з міцного та якісного пластику, що не викликає алергію. Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір протягом тривалого терміну користування.
Рекомендуємо після кожного використання виробу ретельно промивати теплим мильним розчином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 г г |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вік | від 9 місяців |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Товари для малюків |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Пакування | полиэтилен |
| Розмір у пакунку | 34х35х30 см |
| Розмір іграшки | 34*35*30 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Горщик |
- Ціна: 250,50 ₴


