
Біговел Технок Мотоцикл зелений 6443
1 618,53 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 6443
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий сучасний дизайн та великі колеса - як у справжньому спортивному байку. Звичайні прогулянки стають захоплюючими пригодами з нашим дитячим мотоциклом для прогулянок! Цей чудовий транспортний засіб призначений для того, щоб діти відчували себе справжніми гонщика.
Що робить наш мотоцикл таким особливим? Він поєднує в собі безпеку, зручність та захоплюючий дизайн. Великі стійкі колеса забезпечують стабільність та комфорт під час їзди як в приміщенні, так і надворі. Оптимально підібраний розмір керма та м'які ручки забезпечують легке та комфортне керування, навіть для маленьких водіїв.
Крім того, мотоцикл ТехноК має практичну ручку для переноски, що робить його легким у використанні та зберіганні. Тож нехай ваша дитина вирушає на шлях пригод разом з нашим чудовим дитячим мотоциклом для прогулянок!
Оригінальна родзинка мотоциклу – великі стійкі колеса, виготовлені методом видуву. Завдяки цьому вони є «тихішим» під час їзди. І тепер маленький байкер зможе їздити на улюбленому мотоциклі навіть вдома, не заважаючи сусідам)
Іграшка «Мотоцикл ТехноК» неодмінно стане улюбленим транспортом для Вашого малюка.
Для дітей від 2-ох років.
Що робить наш мотоцикл таким особливим? Він поєднує в собі безпеку, зручність та захоплюючий дизайн. Великі стійкі колеса забезпечують стабільність та комфорт під час їзди як в приміщенні, так і надворі. Оптимально підібраний розмір керма та м'які ручки забезпечують легке та комфортне керування, навіть для маленьких водіїв.
Крім того, мотоцикл ТехноК має практичну ручку для переноски, що робить його легким у використанні та зберіганні. Тож нехай ваша дитина вирушає на шлях пригод разом з нашим чудовим дитячим мотоциклом для прогулянок!
Оригінальна родзинка мотоциклу – великі стійкі колеса, виготовлені методом видуву. Завдяки цьому вони є «тихішим» під час їзди. І тепер маленький байкер зможе їздити на улюбленому мотоциклі навіть вдома, не заважаючи сусідам)
Іграшка «Мотоцикл ТехноК» неодмінно стане улюбленим транспортом для Вашого малюка.
Для дітей від 2-ох років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вік | від 2 років |
| К-ть штук у пакованні, ящику (опт) | 2 |
| Категорія | Засоби пересування |
| Країна реєстрації | Україна |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Матеріал | Пластик |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 72х51х32 см |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Мотоцикл |
- Ціна: 1 618,53 ₴


