Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі гойдалки Технок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г г |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вік | від 2 років |
| Країна реєстрації | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Розмір у пакунку | 32х32х32 см |
| Розмір іграшки | 32*32*32 см |
| Тип | Гойдалки |
- Ціна: 483,02 ₴



