
Magic sand в пакеті 39404-1 класичний, 1 кг 39404-1
223,50 ₴
- В наявності
- Код: 39404-1
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок - це неабиякий світ фантазії, де ваші ідеї стають реальністю при кожному дотику. Це, наче магія у ваших руках: при легкому стисканні він слухняно впорядковується у форму, яку ви задумали, а потім знову таємниче розгортається, готовий до нових дивовижних перетворень.
Для малюків кінетичний пісок “Magic Sаnd” - відкриття безмежних можливостей. А для дорослих це - відпустка від щоденної метушні, де ви можете відновити спокій і гармонію, творячи захопливі ландшафти та артшедеври. Кінетичний пісок сприяє розвитку вашої уяви та творчості, створює незабутні миті радості для всієї родини.
Віддайтеся власним фантазіям і відчуйте вільний дух творчості з кінетичним піском “Magic Sand”!
Комплектація: кінетичний пісок - 1000 г, формочки - 5 шт.
Для малюків кінетичний пісок “Magic Sаnd” - відкриття безмежних можливостей. А для дорослих це - відпустка від щоденної метушні, де ви можете відновити спокій і гармонію, творячи захопливі ландшафти та артшедеври. Кінетичний пісок сприяє розвитку вашої уяви та творчості, створює незабутні миті радості для всієї родини.
Віддайтеся власним фантазіям і відчуйте вільний дух творчості з кінетичним піском “Magic Sand”!
Комплектація: кінетичний пісок - 1000 г, формочки - 5 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | Дитячий розвиток |
| Комплект постачання | кінет. пісок — 1 кг, формочки — 5 шт. |
| Країна реєстрації | Україна |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 16х26х8 см |
- Ціна: 223,50 ₴


