
Іграшка №11 (тато) 00517-4
403,20 ₴
- В наявності
- Код: 00517-4
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка №11 (тато)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Вага | 150 г |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Висота іграшки | 50 см |
| Вік | від 3 років |
| Категорія | М'які іграшки |
| Країна реєстрації | Україна |
| Розмір у пакунку | 30х12х10 см |
| Розмір іграшки | 12*50*10 см |
| Підлога | Для всіх |
- Ціна: 403,20 ₴


