
Матрац INTEX 64757
764,40 ₴
- В наявності
- Код: 64757
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац INTEX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вік | від 1 року |
| Максимальне навантаження | 136 кг кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 31х29х9 см |
| Розмір іграшки | 99х191х25 см |
| Підлога | Для всіх |
| Тип | Матрац |
- Ціна: 764,40 ₴


