Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли ваш малюк уже навчився не тільки ходити, але також бігати і стрибати, йому просто необхідний засіб пересування, який підтримуватиме його ритм. Дитячий байк Технок або безпедальний велосипед в ігровій формі розвиватиме в малюка почуття балансу та тренуватиме багато груп м'язів.
Особливості моделі:
Для дітей: старше 2-х років
Рама: сталева
Кермо: сталеве
Кількість коліс: 4
Сідло: пластикове, передбачена широка ручка для зручного перенесення. Положення сідла для зручності дитини, можна змінювати.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Іграшка запакована в картонну коробку, і стане незабутнім подарунком для юного байкера!
Особливості моделі:
Для дітей: старше 2-х років
Рама: сталева
Кермо: сталеве
Кількість коліс: 4
Сідло: пластикове, передбачена широка ручка для зручного перенесення. Положення сідла для зручності дитини, можна змінювати.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Іграшка запакована в картонну коробку, і стане незабутнім подарунком для юного байкера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,6 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 3,6 |
| Вага, г | 3600 |
| Висота іграшки | 58 см |
| Вік | від 2 років |
| Категорія | Засоби пересування |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 20 кг кг |
| Матеріал | пластик, метал |
| Музичний супровід | Немає |
| Пакування | картонна коробка |
| Розмір у пакунку | 53х30х28 см |
| Розмір іграшки | 58*39 см |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Байк |
- Ціна: 451,52 ₴



