
Круг надувний 59252
174,82 ₴
- В наявності
- Код: 59252
+380674441151
- +380 (50) 418-14-54Директор
- +380 (67) 444-11-51Власник
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло надувне. 59252 (24шт) "Шина" вініл (9+ років) 91 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г г |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вік | від 9 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Категорія | Для пісочниці та пляжу |
| Країна реєстрації | Китай |
| Максимальне навантаження | 60 кг кг |
| Пакування | пакет |
| Розмір у пакунку | 16х25х3 см |
| Розмір іграшки | 91 см |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
- Ціна: 174,82 ₴


